Obróbka skrawaniem (CNC)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi CNC realizowane przy zastosowaniu nowoczesnych, sterowanych numerycznie maszyn obróbczych. Tym samym, nawiązując współpracę z przedsiębiorstwem Thomas Sp. J., mogą Państwo skorzystać z kompleksowej obsługi w zakresie przygotowania elementów konstrukcji stalowych na szeroką skalę wykorzystywanych w wielu dziedzinach przemysłu.

Technologia CNC – toczenie, frezowanie, wycinanie

Technologia CNC wykorzystywana w obróbce skrawaniem stali umożliwia obecnie profesjonalne oraz wyjątkowo precyzyjne kształtowanie elementów konstrukcji stalowych – jak: toczenie, frezowanie, wycinanie czy wypalanie. Sterowana numerycznie obrabiarka na podstawie wprowadzonych danych wykonuje dokładnie określone ruchy robocze przy optymalnym natężeniu mocy, co przekłada się na staranność cięć oraz ich znaczącą powtarzalność.

Bez względu na wykonywane działania, rezultatem są elementy wysokiej jakości uzyskane przy maksymalnym wykorzystaniu surowca.

Doskonale wyposażony park maszynowy

Podstawą naszego sukcesu jest przede wszystkim innowacyjny park maszynowy, który nieustannie rozbudowujemy, wyposażony w nowoczesny sprzęt niezbędny w procesie obróbki skrawaniem sterowanej numerycznie. Nasz wykwalifikowany zespół realizuje zamówienia wykorzystując między innymi obrabiarki CNC – średnica toczenia do 450 mm, długości toczenia do 580mm a także wypalarki CNC z palnikiem tlenowym, przeznaczone do cięcia blach o grubości do 200 mm. W naszym zakładzie produkcyjnym posiadamy również obrabiarki konwencjonalne, piły taśmowe oraz urządzenia do walcowania rowków na końcach rur.

Serdecznie zapraszamy

Jako przedsiębiorstwo działające w branży od 1996 roku możemy zaoferować Kontrahentom profesjonalną obsługę i precyzyjną realizację usług toczenia, frezowania i wycinania CNC elementów konstrukcji stalowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu doskonale wiemy, jak ważna dla Klientów jest wysoka jakość wykorzystywanych w naszej codziennej pracy surowców, skrupulatność w działaniu oraz szybka realizacja zamówień.

Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Jesteś zdecydowany?

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami